REKLAMA TP
, Facet z klasą Moda

Najlepsze garnitury. 5 firm, na które warto wydać więcej

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

15 odpowiedzi na “Najlepsze garnitury. 5 firm, na które warto wydać więcej”

 1. Tomek Jastek pisze:

  Najlepsze garnitury szyją w atelier Vratelli w Krakowie. Mam od nich dwa, szyte metodą semi bespoke i jeszcze nigdy nie miałem tak dobrze dopasowanych garniturów. Zawsze miałem problem ze znalezieniem odpowiedniego garnituru w sklepie stacjonarnym ze względu na moją nieproporcjonalną sylwetkę. W atelier Prani projektant pobrała ode mnie wszystkie wymiary i stworzyła dla mnie dwa, oryginalne garnitury — drugich takich na świecie nie znajdziecie. Co więcej, garnitury są uszyte z najwyższej jakości tkanin i dodatkowo są spersonalizowane moimi inicjałami.

 2. Weronika Sieradzka pisze:

  Z polskich marek polecam Wam Pako Lorente. Mój chłopak zawsze dobiera tam garnitury ze względu na jakość i modne kroje 🙂 Poza tym mają dość przystępne ceny, jak na taką jakość produktu

 3. Rafal Siakalski pisze:

  Najlepsze garniaki w Płońsku czy Warszawie kupisz tutaj: http://rola…ontact-us/

 4. Michał Janota pisze:

  Roland – moda męska. Zgadzam się z Benem, firma produkuje w Polsce, mają wysokiej jakości materiały i super podejśćie do klienta. Szyliśmy tam pierwszy garnitur do naszego syna.

 5. Ben pisze:

  Inny, też polski salon to Black Tie (niegdysiejszy Roland). Zarówno materiały, jak i wykonanie odbywa się w Polsce i jakość jest naprawdę wysoka. Kupiłem w warszawskim salonie dwa garnitury (w tym jeden ślubny, który do tej pory mi służy) i kolejne na pewno będą także u nich kupowane.

 6. WSIok i deBUL z psiej budy ruskiej pisze:

  Dobra marka i nade wszystko polska – Bytom.

 7. Rafał Jeleń pisze:

  Merr, śledź nas uważnie – wkrótce poznasz nasze inne propozycje, będące idealną alternatywą dla wyżej wymienionych firm 😉

 8. Merr pisze:

  No dobrze, a jeżeli nie mam portfela grubszego niż podwójny grander z KFC, to gdzie kupię dobry garnitur? Co powiecie o tych z sieciówek, typu Reserved, Zara?

Leave a Reply


reklama