, Garderoba Moda

Zimowe wyprzedaże. Co kupić, by później nie żałować?

fot. Pegasus

fot. Pegasus

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jadwiga Style

  Zimowe wyprzedaże uwielbia chyba każda kobieta. Sama w sklepie
  zoio.pl kupuję różne obuwie, sukienki nawet poza sezonem. Czemu tak robie? Bo zazwyczaj ta sama koncówka kolekcji jest modna również na poczatku następnej. Także to mały tip

 • krzysieksz

  A ja słyszałem, że na duże obniżki można trafić w Londynie. Można połączyć zwiedzanie z zakupami – czyli 2 w 1 😉

 • Xawery

  Polecam jechać do Niemiec. Tam są prawdziwe wyprzedaże, a u nas pozorowane lub ceny wyprzedażowe są takie jak w Niemczech bez rabatu. Do tego rabaty od rabatów. Kupowałem w styczniu buty w kolońskim sklepie. Mało, ze brałem z półki już z rabatem to przy kasie dostałem dalszy rabat. Czekolady Ritter w Lidlu są tańsze niż u nas w tym samym Lidlu 🙂 Piwa kosztują podobnie (łącznie z naszym Tyskim, które jest tam, o dziwo, chętnie kupowane i kosztuje nawet nieco więcej niż niektóre wytwory kolońskiego browaru) ale to wersja na Niemcy, która jest lepszej jakości niż dla Polaków.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Krzysiek Redaktor

   Wydaje mi się, że przesadzasz. Nie sądzę, żeby produkty eksportowane z Polski jak na przykład piwo Tyskie kosztowały w Niemczech tyle samo co w Polsce. A gdzie koszty transportu?

   • Xawery

    Jedynie obuwie w CCC kosztuje podobnie. Co do reszty nie wiem. Piwo Tyskie to 0,99€, a Früh Kölsch 0,89€ Pozostałe wymienione to produkty z różnych krajów, a nie z Polski. Zegarki, jeansy, słodycze…

 • Redaktor

  Naprawdę polecam jechać do Niemiec. Tam są prawdziwe wyprzedaże, a u nas pozorowane lub ceny wyprzedażowe są takie jak w Niemczech bez rabatu. Do tego rabaty od rabatów. Kupowałem w styczniu buty w kolońskim sklepie. Mało, ze brałem z półki już z rabatem to przy kasie dostałem dalszy rabat. Czekolady Ritter w Lidlu są tańsze niż u nas w tym samym Lidlu 🙂 Piwa kosztują podobnie (łącznie z naszym Tyskim, które jest tam, o dziwo, chętnie kupowane i kosztuje nawet nieco więcej niż niektóre wytwory kolońskiego browaru) ale to wersja na Niemcy, która jest lepszej jakości niż dla Polaków.


reklama