REKLAMA TP
, Dom i ogród Poradniki

Najlepsze inwestycje na rynku nieruchomości mieszkaniowych

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:

7 odpowiedzi na “Najlepsze inwestycje na rynku nieruchomości mieszkaniowych”

 1. Joanna Em pisze:

  Całkiem spoko inwestycją wydaje się też ta: http://dor….emowo-park
  Teraz jest dość tanio ale po wybudowaniu metra ceny na bank podskoczą w górę więc gwarantowany szybki zwrot z inwestycji. Cały czas nad nią myślę, ale brakuje mi jeszcze trochę kapitału :<

 2. Mateusz pisze:

  Marvipol sprzedając mieszkania na Mokotowie, Apartamenty Mokotów Park, zapewniali „Apartamentach Mokotów Park wiemy, że sport to ważny element życia każdego z nas. Dlatego też na naszym osiedlu stworzyliśmy wyjątkowy klub fitness z nowoczesną siłownią dostępną dla wszystkich mieszkańców. ” a teraz jak wszystkie mieszkania zostały sprzedane, wystawili na sprzedaż takze siłownię, która mial być dostępna dla wszystkich mieszkańców. Kolejna sytuacja, była promocja na miejsce postojowe, zdecydowalismy się na kupno zostaliśmy listę wolnych miejsc, wybralismy sobie miejsce, dalismy znać Pani że chcemy to konkretne miejsce i żeby przygotowała dokumentację do podpisania, po czym cisza….po kilku dniach zostaliśmy odpowiedź że promocja się skończyła właśnie wczoraj i ze cena ktora moze nam zaproponowac to 35tys zamiast 15tys jak wcześniej, wyslalismy maila z chronologia że potwierdzilismy kupno podczas gdy promocja trwala, niestety Pani stwierdziła że zarząd marvipolu zadecydował z dnia na dzień tak a nie inaczej i że ona nic nie może zrobić koniec. Banda oszustów !!!proszę uważać przy zakupie mieszkaniau nich !!!

  • horte pisze:

   Prześledźcie wyceny hal w JARTOM. Po względem inwestycyjnym dzieje się mega wiele i jeśli tylko ktoś jest w stanie zainwestować, to wchodzi w ten temat. Długoterminowo to powinno przynieść całkiem fajne zyski, ale wymaga też specjalizacji.

 3. jakkeno pisze:

  Póki rynek nie ma kasy nawet nie ma co nastawiać się na większe zmiany – bo kto ma inwestować? Co mają realizować? Jeśli chodzi o sensowne przejęcia to cały czas na rynku panuje pustka i sądzę, że będą musiały minąć wieki zanim sytuacja znacząco ulegnie zmianom.

 4. jakkeno pisze:

  Tutaj akurat się zgadzam. Jeśli faktycznie inwestować to JARTOM, nieruchomości magazynowe, tutaj widać jednak największy potencjał. Trudno powiedzieć jak sytuacja będzie wyglądała dalej. Fakty są takie, że jeśli tylko środki pojawią się na rynku, to powinno dojść do szeregu ciekawych przejęć.

 5. acolite pisze:

  Eeee.co za syf z wyborem. Kto to pisal, pytam sie? Wybor tak niby czym powodowany? W Krakowie to juz nie wymieniamy Angel Wawel, najerozszej i najatrakcyjniejszej inwestycji? Czemuz to? Ktos kasa nie sypnal czy jak?
  Promowac czyzyny i nowa hute z paskudnym badziewiem jakim jest avia i mieszkania od budimexu? Czy kogos tak naprawde pogielo?
  Dno artykul jak i wiedza o inwestycjach.

 6. bikiel pisze:

  To akurat prawda, najbardziej opłaca się kupowanie nieruchomości magazynowych – tutaj jednak kwota na start to miliony złotych. I teraz pytanie – kto posiada środki na taką inwestycję? Ano właśnie – mało kto. I to jest największy problem rynku.

Leave a Reply


reklama