czwartek, 23 lipca 2015, amadeusz

Drewniane zegarki hitem! Tak, to prawda

Raw-Series-Ebony-11-350×435
fot. Plantwear
 • http://t-style.pl Zegarki drewniane

  Trend na drewniane zegarki nie słabnie, coraz więcej osób nabywa taki produkt. Zegarki są bardzo lekkie i wygodne w użytkowaniu, mechanizmy takie same jak w metalowych.

 • http://t-style.pl Zegarki męskie

  Drewniane zegarki są rewelacyjne jednak mają trochę wad, warto przed zakupem zapoznać się zarówno z zaletami jak i wadami. Wyczerpujemy ten temat bardzo mocno na naszym blogu t-style.pl/blog/…e-klientow Jeżeli chodzi o markę z postu produkty świetnej jakości natomiast cena lekko zaporowa jak na nasze warunki.

 • http://www.bejbikowo.info/ arabikaxx

  Mnie też bardzo podobają się te zegarki i rozważam zakup czegoś takiego na prezent dla chłopaka.
  Sądzicie, że będzie zadowolony?
  Gratuluję producentowi pomysłu- uważam, że jest bardzo trafiony.

 • http://www.poradnik-kobiety.pl/ Marcysia78

  Nie mam pojęcia gdzie są produkowane te zegarki i ile faktycznie jest ich producentów, ale mnie się bardzo podobają i zamówiłabym go sobie chociaż na próbę 🙂
  Uważam, że na prezent dla miłośników zegarków- też się idealnie nada 🙂

 • http://www.foturysta.pl Błażej

  Czy faktycznie produkują je u nas czy zamawiają w Chinach jak większość firm? G. Gerlach produkuje rzekomo koperty, paski i być może bransolety (nie, nie drewniane) ale mechanizmy zamawia w Chinach. Tu być może podobnie.

  Powyższe zegarki są ładne. Autor zastanawia się jak z trwałością. Też się zastanawiam, a zwłaszcza jak ze szczelnością i ogólnie odpornością na wilgoć/wodę bo na urazy jakie spotykają zegarki naręczne drewno z pewnością jest dosyć odporne. Co do wygody to myślę, iż to kwestia obróbki i lakierowania czy innego impregnowania.

 • https://plus.google.com/101551074759016769273 Kornelkowa Mama

  „firma Plantwear – jedyny producent tego typu akcesoriów w Polsce” Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem, a Woodlans? a Karot-ART? To chyba jednak też polscy producenci tego typu zegarków.


reklama